Obec Mutějovice
ObecMutějovice

3. Mutějovické pivobraní 2021

3. Mutějovické pivobraní 2021

Třetí ročník ochutnávky produkce malých pivovarů spojených s procházkou po naší obci.

 

3. Mutějovické pivobraní 2021

To zda se uskuteční i třetí ročník stále oblíbenější akce bylo opět jasné na konci toho druhého. Jen nebylo jasné, zda situace nám to dovolí. Naštěstí v říjnu byla ještě situace k podobným akcím příznivá, a tak se mohla uskutečnit. Hlavní koordinátor celé akce Tomáš Roubík opět oslovil pivovary, které měli zájem se našeho pivobraní účastnit. V letošním roce to byl Pivovar Holba, Pivovar Proud Plzeň, Pivovar Loutkář, Pivovar Lužiny, Létající pivovar Falkon, Poddžbánský pivovar Mutějovice, Pivovar Máša Řevničov, Pivovar Beer Žatec, Rodinný pivovar Zichovec Louny, Pivioar Chříč. Deset stánků rozmístěních po naší obci se ukázalo, jako hraniční počet, tak aby stánky byli rovnoměrně rozprostřené a hlavně organizačně zvládnutelné. Novinkou byla hra pro děti, které na jednotlivých stáncích měli různé úkoly a za jejich splnění dostali na konci trasy v Poddžbánském pivovaru sladkou odměnu. Start byl možný ze třech míst a to tak, aby účastníci nemuseli na jedno konkrétní místo, ale v místě, které jim nejlépe vyhovovalo, což bylo pro mnohé příjemné zjištění. Tradičně účastníci obdrželi sklenici s logem pivobraní, mapou s rozmístěním stánků a seznamem zúčastněných pivovarů a 20 volňásků na ochutnávku piva. I v letošním roce si účastníci mohli za zbylé volňásky nechat natočit pivo do pet láhve a navíc pokud neměli volňásky, tak bylo možné zakoupit i pivo do kelímku, což také využilo mnoho účastníků. Rozšířena byla také nabídka občerstvení během trasy. Letošní ročník měl zakončení v Poddžbánském pivovaru, kde navazoval program koncertem skupin Coffe to Help a pak Rock Slaves a zároveň se za zvýhodněnou cenu dopíjelo pivo ze stánků.  Velké poděkování patří firmě CROY s.r.o. z Rakovníka, která na akci zapůjčila skříňovou dodávku Mercedes-Benz, bez které by se rozvoz a svoz sudů, stánků a výčepních zařízení po obci včetně svozu ze všech zúčastněných pivovarů prováděl obtížně a bylo by nutné několika vozidel. Závěrem zbývá poděkovat všem, kdo se na této akci organizačně podíleli a zvlášť Tomáši Roubíkovi. Moc děkujeme.

3. Mutějovické pivobraní 2021

Datum vložení: 25. 10. 2021 10:49
Datum poslední aktualizace: 29. 11. 2021 11:09
Autor:

Aktuálně

Překlad (translations)

Důležitá telefoní čísla

VIDEO VR 360°

Videem můžete otáčet a rozhlížet se plně v 360 °

K prohlížení je zapotřebí nejnovější verze webového prohlížeče (Opera, Firefox, IE, Safari)

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Mobilní aplikace

V OBRAZE

Goole play

app

Teplota

3.10.2022 22:16

Aktuální teplota:

11,2 °C

Vlhkost:

80,9 %

Rosný bod:

8 °C

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 225
TÝDEN: 225
CELKEM: 744023

Czech POINT

Přístup do státního portálu:

czech point

Klikněte zde

Jsme členy

Mikroregionu Poddžbánsko

MAS Rakovnicko

mapa