Obec Mutějovice
ObecMutějovice

2. Mutějovické pivobraní 2020

2. Mutějovické pivobraní 2020

Druhý ročník ochutnávky produkce malých pivovarů spojených s procházkou po naší obci.

2. Mutějovické pivobraní 2020

   Po první akci bylo jasné, že se uskuteční i druhý ročník. Jednak díky ohlasům od účastníků a také od těch, kteří se aktivně podíleli na pořádání pivobraní. Hlavní koordinátor celé akce Tomáš Roubík opět oslovil pivovary, které měli zájem se našeho pivobraní účastnit. Jednalo se o Pivovar Beer, HOLBA, Pivovar Zichovec, Rodinný pivovar Rampušák, Pivovar Liužiny, Pivovar Máša, Pivovar Hostomice pod Brdy a další. Bylo plánováno celkem deset stánků rozmístěních po naší obci a od minulého ročníku jsme na základě podnětů od účastníků akce u každého stánku zajistili místo k sezení, kde si mohli průběžně účastníci odpočinout a popovídat, což mělo velký úspěch. Start byl opět u místní sokolovny, kde účastníci obdrželi sklenici s logem pivobraní, mapou s rozmístěním stánků a seznamem zúčastněných pivovarů a 20 volňásků na ochutnávku piva. Novinkou bylo, že si účastníci mohli za zbylé volňásky nechat natočit pivo do pet lahve.  Akce byla jedna z posledních, které se v naší obci konali, než došlo k jejich plošnému zákazu, který stále trvá, ale doufáme, že vše se do podzimu změní k lepšímu a budeme se moci sejít na 3. Mutějovickém pivobraní. Velké poděkování patří firmě CROY s.r.o. z Rakovníka, která na akci zapůjčila skříňovou dodávku Mercedes-Benz, bez které by se rozvoz a svoz sudů, stánků a výčepních zařízení po obci včetně svozu ze všech zúčastněných pivovarů prováděl obtížně a bylo by nutné několika vozidel. Závěrem zbývá poděkovat všem, kdo se na této akci organizačně podíleli a zvlášť Tomáši Roubíkovi. Moc děkujeme.

2. Mutějovické pivobraní 2020

 

Datum vložení: 21. 9. 2020 17:47
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2021 17:50
Autor:

Aktuálně

Překlad (translations)

Důležitá telefoní čísla

VIDEO VR 360°

Videem můžete otáčet a rozhlížet se plně v 360 °

K prohlížení je zapotřebí nejnovější verze webového prohlížeče (Opera, Firefox, IE, Safari)

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Mobilní aplikace

V OBRAZE

Goole play

app

Teplota

3.10.2022 23:33

Aktuální teplota:

10,8 °C

Vlhkost:

84,5 %

Rosný bod:

8,3 °C

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 4
DNES: 253
TÝDEN: 253
CELKEM: 744051

Czech POINT

Přístup do státního portálu:

czech point

Klikněte zde

Jsme členy

Mikroregionu Poddžbánsko

MAS Rakovnicko

mapa